100 Maraton Dominika Drygalskiego
                                                   I Maraton Wokół Kanału Bydgoskiego
                                                             WYNIKI MARATONU
                                     (nadesłane przez: Bogdan Sądel - Super Sport s.c)

 

           
Lp. Nr Nazwisko imię Miejscowość Czas  
1 2 Ochal Paweł Bydgoszcz 2:42:00  
2 63 Pismenko Wojciech Świdzyń 2:55:48  
3 81 Stefański Andrzej Elbląg 2:57:05  
4 45 Borkowski Aleksander Świnoujście 2:58:44  
5 175 Stępniak Robert Niemcz 3:03:04  
6 129 Góralski Krzysztof Toruń 3:03:21  
7 4 Mężydło Antoni Toruń 3:10:07  
8 30 Piątek Bogdan Zielonka 3:11:41  
9 25 Chudy Henryk Sławno 3:12:04  
10 64 Rakieć Karolina Kalisz 3:16:32 K
11 77 Chyciński Wojciech Grudziądz 3:17:35  
12 151 Hirsch Jacek Toruń 3:22:51  
13 168 Stachewski Marek Toruń 3:23:51  
14 99 Ossowski Adam Bydgoszcz 3:25:46  
15 166 Popławski Dariusz Toruń 3:27:37  
16 62 Kurzajczyk Mariusz Kalisz 3:27:45  
17 35 Giemza Stanisław Bielsko-Biała 3:30:06  
18 146 Torłop Przemysław Gdańsk 3:32:32  
19 46 Sikorski Witold Bobolice 3:32:47  
20 119 Gąsiorek Tomasz Bydgoszcz 3:33:52  
21 50 Kosakowski Krzysztof Bydgoszcz 3:34:42  
22 34 Kriško Miroslav Słowacja 3:36:20  
23 48 Ruta Tadeusz Łódź 3:37:40  
24 40 Raut Wiesław Bydgoszcz 3:37:41  
25 78 Skurzyński Krzysztof Bydgoszcz 3:41:03  
26 160 Owczarzak Ryszard Inowrocław 3:41:20  
27 164 Karaniak Andrzej Bydgoszcz 3:41:43  
28 49 Mrozik Adam Bydgoszcz 3:42:40  
29 84 Topolewski Józef Poznań 3:42:53  
30 140 Wenta Franciszek Krokowa 3:43:55  
31 42 Wojciechowski Piotr Bydgoszcz 3:44:24  
32 96 Gmerek Radosław Bydgoszcz 3:44:31  
33 27 Telesiewicz Henryk Sławno 3:48:10  
34 82 Hurysz Dariusz Poznań 3:48:31  
35 152 Czerwieński Andrzej Inowrocław 3:49:27  
36 11 Piskor Lech Elbląg 3:49:29  
37 102 Katryński Sławomir Toruń 3:50:07  
38 33 Simon Alexander Żilina Słowacja 3:51:04  
39 104 Jakielaszek Ryszard Bydgoszcz 3:52:03  
40 154 Kasprzak Andrzej Inowrocaw 3:52:42  
41 155 Liszkowski Andrzej Inowrocław 3:52:44  
42 59 Oskierko Roman Lubsko 3:52:50  
43 100 Drygalski Dominik Bydgoszcz 3:53:42  
44 56 Woźniak Marek Florian Chojnice 3:54:42  
45 39 Kumoch Jakub Warszawa 3:55:02  
46 18 Mizera Agnieszka Wrocław 3:55:35 K
47 15 Bratek Andrzej Bydgoszcz 3:56:46  
48 26 Benecki Piotr Bydgoszcz 3:57:19  
49 105 Siudowski Sławomir Włocławek 3:57:40  
50 132 Dobruchowska Emilia Inowrocław 3:59:03 K
51 68 Jiers Krzysztof Krajenka 4:00:44  
52 10 Małecki Jarosław Bydgoszcz 4:01:32  
53 23 Mróz Katarzyna Janowiec Wlkp. 4:02:50 K
54 69 Czech Roman Słupsk 4:03:07  
55 143 Lasota Mirosław Wałcz 4:03:15  
56 66 Mańkowski Dariusz Jastrowie 4:03:16  
57 32 Gruszczyński Wojciech Bełchatów 4:04:05  
58 83 Ludwa Witold Poznań 4:11:07  
59 12 Łabęcki Bogdan Bydgoszcz 4:12:37  
60 24 Żukowski Władysław Skawno 4:14:32  
61 126 Słupkowski Jacek Toruń 4:15:15  
62 19 Rozbicki Czesław Wrocław 4:17:04  
63 76 Wrzak Jerzy Gdańsk Zaspa 4:17:21  
64 36 Sikora Jacek Łódź 4:18:20  
65 5 Muzyka Barbara Warszawa 4:19:38 K
66 136 Stachowiak Leszek Janowiec Wlkp. 4:19:59  
67 167 Hajdas Tomasz Toruń 4:22:56  
68 169 Derfert Andrzej Bydgoszcz 4:25:12  
69 22 Horała Piotr Wrocław 4:25:18  
70 127 Rusek Stanisław Poznań 4:26:03  
71 200 Górnowicz Andrzej Florian Chojnice 4:26:30  
72 14 Krywald Janusz Bydgoszcz 4:27:45  
73 198 Bętkowski Krzysztof Chełmno 4:34:49  
74 139 Data Kazimierz Gdańsk 4:41:21  
75 7 Szota Wojciech Warszawa 4:42:59  
76 150 Rutkowicz Franciszek Toruń 4:49:22  
77 73 Kaczmarek Andrzej Świebodzin 4:52:14  
78 199 Santarek Wojciech Szczecin 4:54:03  
79 72 Utrajczak Daniel Poznań 4:55:03  
80 178 Metello Mariusz Tleń 5:02:32  
81 79 Karlak Andrzej Warszawa 5:18:23  
82 65 Wyka Jerzy Pęgów 5:18:23  
83 71 Bednarz Jerzy Poznań 5:18:52  
84 181 Rudy Jacek Wrocław 5:38:00  
85 61 Dobosz Tomasz Piła 5:38:01  
86 47 Wirkus Zbigniew Chełmno 5:38:02  
87 159 Gil Barbara Sierpc 6:26:46 K
9 Rund 137 Pelc Marcin Bydgoszcz 3:07:13  
9 Rund 153 Kubiak Małgorzata Inowrocław 4:24:24 K
8 Rund 60 Draim Jacek Bydgoszcz 3:25:16  
7 Rund 38 Zięba Adam Bydgoszcz 2:11:09  
7 Rund 106 Kaszubski Rafał Włocławek 2:20:31  
7 Rund 176 Grzech Krzysztof Ścienko 2:42:23  
7 Rund 6 Kamiński Waldemar Bydgoszcz 2:57:53  
6 Rund 148 Jasiński Maciej Bydgoszcz 2:11:53  
6 Rund 75 Gudowski Robert Jelenia Góra 2:18:48  
6 Rund 86 Wzięch Tomasz Poznań 2:27:22  
6 Rund 85 Łabęcki Edward Rypin 2:48:16  
           
9 Rund - 37,98 km        
8 Rund - 33,76 km        
7 Rund - 29,54 km        
6 Rund - 25,32 km