Chcesz biegać z takim wspaniałym, różowym plecakiem?
Weź udział w biegowym konkursie "Podziel się swoją biegową historią"

Image

Dział - PUMA - Zapraszamy

Dominika Stelmach: Opisz ciekawą przygodę lub swoje biegowe CV. Na prace czekamy do końca marca. Tekst wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy koniecznie zaznaczyć w mailu, że zgadzacie się na publikację swojej pracy na blogu domwbiegu.pl i w portalu Maratonczyk.PL Zaznaczamy jednak, że opublikujey tylko najlepsze prace :)

Najlepsza praca wybrana zostanie subiektywnie... :) Dla zwyciezcy super plecak od PUMY! Nagroda pocieszanka-niespodzianka przyznana będzie osobie z największą liczbą lajków na profilu domwbiegu.pl

A coś więcej o nagrodzie? To naprawdę rewelacyjny plecak do biegania dla kobiet. Nie tylko kolor ma zachwycający! Idealnie dopasowuje się do kobiecych pleców – jest mega-ergonomiczny, posiada wzmocnienia w newralgicznych punktach. Waży tylko 240 gramy i jest to najlżejszy plecak w ofercie PUMA. Układa się na plecach powyżej strefy największego pocenia. 

Dział - PUMA - Zapraszamy

Strona konkursu

Konkurs marki Puma wchodzi w decydującą fazę (trwa do 30.04.2013). Przypominamy, że jedną z nagród jest wyjazd na Reggae Marthon! Prezentujemy Wam wypowiedź przedstawiciela PUMY - Piotra Bętkowskiego, który przybliża wszystkie szczegóły. Puma jest partnerem Maratończyka.pl dlatego przy okazji „przepytaliśmy” Piotrka o osoby pracujące w „dziale runnigowym”... i ich znajomość branży biegowej. Ponadto kilka informacji o nowinkach sprzętowych. To wszystko w naszym materiale. Zapraszamy i polecamy konkurs.


Kliknij na obrazek i graj!

ImageI oto mamy trzeciego Laureata konkursu Maratończyka.pl i Pumy, a właściwie laureatkę bo jest nią Pani Agnieszka Błażejczyk. Tym razem Was trochę przetrzymaliśmy z decyzją ale przeanalizowane zostały wszystkie hasła jakie napłynęły od pierwszego etapu. Odpowiedzi kreatywnych, inspirujących, zabawnych, romantycznych, motywujących było aż 247. Jesteśmy naprawdę bardzo zaskoczeni Waszą postawą i bardzo żałujemy, że nie możemy wszystkim wręczyć nagród. Buty Puma FASS w ostatnim rozdaniu Pani Agnieszka otrzymuje za hasło:

Podziw w oczach wszystkich dostrzega
ten, kto z radością na metę wbiega,
więc gdy pokonasz pierwsze trudności,
będziesz już czerpał same radości.


Niebawem zaprezentujemy Wam wszystkie nadesłane hasła. Wszystkich uczestników konkursu gorąco pozdrawiamy!!!

  UWAGA WIOSENNY KONKURS!

Do wygrania trzy pary butów PUMA FAAS 300 z najnowszej, wiosennej kolekcji PUMA RUNNING!

PUMA FAAS 300 są lekkie, kolorowe, wygodne i szybkie,
a Ty masz aż trzy szanse by je zdobyć!

Buty dostępne są w kolorystyce damskiej i męskiej.
Dla każdego coś miłego :)

Image

Image

Image

Pamiętaj!
Nie ma limitu zgłoszeń - możesz wysłać kilka haseł.

Na propozycje czekamy do 4 czerwca 2011 włącznie.

 

Co należy zrobić?

1. Wymyśl hasło, które przekona innych,
że bieganie jest przyjemnością.

2. Wyślij swoją propozycję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub przez formularz zgłoszeniowy

Przedstawiciele marki PUMA wybiorą najciekawsze hasła i nagrodzą jedną z 3 par butów PUMA FAAS 300.

 

Zwycięzcę wytypujemy trzykrotnie:

15 maja 2011
25 maja 2011
5 czerwca 2011

  Życzymy powodzenia :)

Maratonczyk.pl
Puma Running