ImageRegulamin
Fass Testy w Warszawie - Plaża Wilanów

Dominika Stawczyk: I Zakopiańska Mila to inicjatywa Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. To pierwszy taki bieg na Krupówkach. Po biegu rozpoczną się FAAS Testy, czyli testy szybkości. Czy w Zakopanem znajdzie się osoba, która pokona najszybszego w Warszawie Radka Majdana?

W Zakopanem w niedzielę, 9 października odbędzie się bieg I Zakopiańska Mila. Organizatorzy: Burmistrz Miasta Zakopane, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem i PUMA. Zapisy i odbiór numerów startowych od godziny 8.30 do 9.20 obok sklepu PUMA, ul. Krupówki 30 (konieczne podpisanie oświadczenia o udziale w biegu na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie - podpis rodziców), wpisowe 10 zł.


Trasa: Krupówki - Park Miejski - 2 pętle,  nawierzchnia: asfalt (40%) + kostka brukowa (60%).
Nagrody: w kat. kobiet i mężczyzn open nagrody rzeczowe za miejsca I - V + losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich zawodników, którzy ukończyli bieg zgodnie z regulaminem. Fundatorem nagród jest PUMA.
 
Po biegu około godziny 10.30 rozpoczynamy Faas Testy, czyli próbę bicia rekordu prędkości na dystansie 10 metrów ze startu lotnego. Każdy z zawodników będzie mógł wykonać swoją próbę w dostarczonych przez PUMĘ butach Faas. Co godzinę nagradzamy najszybszego zawodnika i najszybszą zawodniczkę. Zapraszamy!

Image
Radosław Majdan - Plaża Wilanów (fot. Wojciech Szota/maratończyk.pl)
 
Image
Radosław Majdan - Plaża Wilanów (fot. Wojciech Szota/maratończyk.pl)
{moscomment}