Kalenji
 
Image
Fot. TrzymamTempo
 
Paweł Kowalik: Zaczął biegać w 2011 roku, kiedy bieganie nie było jeszcze tak popularne, jak obecnie. Promuje zdrowy styl życia na swoim blogu – Trzymam Tempo. Nie tylko motywuje do działania, ale też stara się dzielić posiadaną wiedzą i doświadczeniem z innymi biegaczami.  

Marek Grzegory – bo o nim tu mowa – postawił sobie za cel dzielić się z każdą chętną osobą swoją pasją – bieganiem. Jak sam podkreśla, początki nie były dla niego łatwe. Początkowo miał nawet obawy przed ujawnieniem się szerszemu gronu odbiorców. Jednak w którymś momencie przełamał się, zaczął się bardziej angażować. Dziś wie, że była to jego najlepsza decyzja.

Co mu daje prowadzenie bloga?

Setki nowo poznanych osób, z którymi przybija piątki w całym kraju, to największa – jego zdaniem – nagroda, jaką sobie do tej pory „wybiegał”. Gdy debiutował w Gdyni podczas zawodów w 2011 roku, startowało tam okoła  tysiąca uczestników. Dziś podczas tej samej imprezy jest ich sześciokrotnie więcej. Jak podkreśla, szczególnie cieszy go rosnąca popularność aktywności fizycznej wśród rodaków.

Image 
Fot. TrzymamTempo

Na co dzień – doradza klientom

Po kilku latach startów w tej dyscyplinie wpadł na pomysł, aby swoją pasję połączyć z pracą. Bez wahania zgłosił kandydaturę na pracownika Decathlon, oczywiście na dziale biegowym. W 2015 roku przeszedł pomyślnie rekrutację i już od roku doradza mieszkańcom Pomorza.
 
Image
Fot. TrzymamTempo

Dlaczego praca w Decathlonie?

Praca sprawia mu dużą satysfakcję, a to za sprawą możliwości kontaktu z klientami. Nauczyła go elastyczności i indywidualnego podejścia do człowieka. Duża liczba szkoleń i możliwość współpracy z marką Kalenji jest dla niego szczególnym wyróżnieniem. Dzięki nim może rozwijać i doświadczać swojej pasji na wyższym poziomie.

Możecie śledzić fanpage Marka – TrzymamTempo – na Facebooku:

www.facebook.com/TrzymamTempo
oraz Instagramie:
www.instagram.com/trzymamtempo
Zobaczcie również, jak Marek prezentuje się w filmiku promującym but biegowy na krótkie dystanse – Kalenji Kiprun SD:Zdjęcia: Rafał Graliński, montaż: Marek Trzeszczyński
 
 
{moscomment}