Kalenji
 
Image
 
Kalenji Polska: Zacząć biegać, śmigać po różnych nawierzchniach, pierwszy raz założyć numer startowy, pobić osobisty rekord... Jakikolwiek masz cel, istnieją buty Kalenji, w których go osiągniesz!

Segmentacja butów biegowych na wiosnę 2016 roku:

> ELIORUN – buty do biegania rekreacyjnego
> KIPRUN – buty do każdego rodzaju kroku biegowego
> EKIDEN ACTIVE TRAIL – buty do biegania w każdym terenie
> KIPRUN TRAIL XT6 – buty do biegania w terenie
> KIPRUN KID – buty dla dzieci

ELIORUN: POŁĄCZENIE GIĘTKOŚCI I AMORTYZACJI

Wygodne i lekkie buty Eliorun mają nacięcia zapewniające dużą giętkość oraz drop 6 mm ułatwiający przetaczanie stopy przy każdym kroku. Wyposażone w rozwiązanie amortyzujące K-Ring buty Eliorun są idealne do uprawiania joggingu przez osoby rozpoczynające przygodę z bieganiem, ale sprawdzą się także podczas biegania dwa razy w tygodniu nawet po 60 minut.

ELIORUN damskie w rozmiarach od 36 do 42 (230 gramów w rozmiarze 39)
ELIORUN męskie w rozmiarach od 39 DO 49 (240 gramów w rozmiarze 43)
Cena: 199,99 zł
Produkty dostępne [TUTAJ ]

KIPRUN: BUTY DO KAŻDEGO RODZAJU KROKU BIEGOWEGO

Wyjątkowe rozwiązanie K-Only sprawia, że składająca się z dwóch modeli linia Kiprun na 2016 rok jest odpowiednia dla każdego rodzaju kroku biegowego: neutralnego, pronacyjnego (przetaczanie po zewnętrznej części stopy) i supinacyjnego (przetaczanie po wewnętrznej części stopy).

Image

Lekkie i dynamiczne buty Kiprun SD są idealne dla osób biegających po utwardzonej nawierzchni, chcących popracować nad szybkością. Rozwiązanie Up'Bar usprawnia odbicie dzięki zastosowaniu wstawki Pebax® umieszczonej pod podeszwą.

Z kolei buty Kiprun LD sprawdzają się świetnie w biegach długodystansowych podczas zawodów i podczas treningu. Podstawą są tu amortyzacja i stabilność. Opracowane przez markę Kalenji rozwiązanie Arkstab w postaci wstawki Pebax® z tyłu podeszwy stabilizuje stopę i utrzymuje ją w linii podczas przetaczania.

Jeśli chodzi o amortyzację, w obu modelach zastosowano rozwiązanie K-Ring oraz nową, wyjątkową piankę marki Kalenji.

KIPRUN SD: 269,99 zł // KIPRUN LD: 299,99 zł
Produkty dostępne [TUTAJ ]


EKIDEN ACTIVE TRAIL: ZMIENIAJ NAWIERZCHNIĘ, A NIE BUTY!


Uniwersalne buty Ekiden Active Trail zapewniają przyczepność w terenie naturalnym za sprawą bieżnika o głębokości 3 mm oraz systemu amortyzacji CS® ułatwiającego przemierzanie trasy. Te idealne buty do biegów w terenie mają sieć pasów elastycznie opinających stopę oraz elementy wentylacyjne zapewniające jeszcze większą wygodę.

Image 

EKIDEN ACTIVE TRAIL damskie w rozmiarach od 36 do 42 (255 gramów w rozmiarze 39)
EKIDEN ACTIVE TRAIL męskie w rozmiarach od 40 do 47 (295 gramów w rozmiarze 43)
Cena: 119,99 zł

Produkty dostępne [TUTAJ ]

KIPRUN TRAIL XT6: BEZKOMPROMISOWA PRZYCZEPNOŚĆ

Co jest znakiem rozpoznawczym butów Kiprun Trail XT6? Niezrównana przyczepność zawdzięczana geometrii podeszwy z trzema rodzajami bieżnika oraz gwarantowana trwałość wynikająca z użycia nowego, niezwykle wytrzymałego składnika siatki.

Osoby biegające po szlakach dostrzegą więc w modelu XT6 uniwersalne obuwie idealne do codziennego treningu i udziału w zawodach – od dróg o łagodnym nachyleniu po najbardziej wymagające szlaki.

Image 

Jeśli chodzi o wygodę, system amortyzacji K-Ring zapewnia optymalne pochłanianie wstrząsów, a rozwiązanie Arkstab poprawia stabilność stopy podczas biegu dzięki użyciu elementu ograniczającego skręty śródstopia.

KIPRUN TRAIL XT6 damski w rozmiarze od 36 do 42 (300 gramów w rozmiarze 39, spadek: 10 mm)
Cena: 279,99 zł
Produkt dostępny [TUTAJ ]

KIPRUN TRAIL XT6 męskie w rozmiarze od 40 do 47 (dostępne też: 42,5; 43,5; 44,5); 360 gramów w rozmiarze 43, spadek: 10 mm
Cena: 279,99 zł
Produkt dostępny [TUTAJ ]

KIPRUN KID: BIEGANIE JEST DZIECINNĄ IGRASZKĄ

Szukasz butów dla dzieci do biegania na bieżni, po drodze lub w terenie podczas zajęć w klubie lekkoatletycznym lub w szkole? Dzięki rozwiązaniu K-Ring, zapewniającemu optymalne rozchodzenie się fali uderzeniowej, specjalnym nacięciom zwiększającym elastyczność w przedniej części stopy oraz odpowiednio uformowanej wewnętrznej warstwie podeszwy amortyzującej i poprawiającej wygodę model Kiprun Kid jest butem idealnym! Ponadto dzięki niebrudzącej zewnętrznej warstwie podeszwy buty sprawdzą się świetnie u początkujących biegaczy podczas ich pierwszych zawodów w hali lub na świeżym powietrzu.

Image 

KIPRUN KID dziecięce w rozmiarze od 32 do 39  (175 gramów w rozmiarze 35, spadek: 6 mm)
Cena: 129,99 zł
Produkty dostępne [TUTAJ ]
 
 

{moscomment}