ImageNoclegi i wpisowe gratis! Wszyscy zawodnicy, którzy przed pierwszym terminem Festiwalu Biegowego  otrzymali w promocji zakwaterowanie oraz wpisowe gratis,  mogą ponownie skorzystać z oferty bezpłatnego noclegu i wpisowego.  W tym celu do końca czerwca  muszą się ponownie zarejestrować na stronie www.festiwalbiegowy.pl. Dotyczy to osób zarejestrowanych w terminie od 10 lutego do 28 lutego na wszystkie biegi  oraz od 1 marca do 9 maja na maraton lub ultra maraton. W tym celu powinni do dnia 30 czerwca 2010 włącznie zarejestrować swój udział w Festiwalu Biegowym który odbędzie się w dniach 11 i 12 września 2010. Wówczas otrzymają  gratis dwa noclegi: z 10 na 11  i z 11 na 12 września. Miejsce zakwaterowania będzie podane w terminie do 31 lipca na stronie Festiwalu Biegowego. 

Wpisowe dla wszystkich  gratis!

Oferta bezpłatnego wpisowego dotyczy także wszystkich pozostałych zawodników, którzy w tym terminie zgłoszą swój udział w Festiwalu.  Zgłoszenia drogą elektroniczną będą przyjmowane do dnia 27 sierpnia 2010  włącznie.  Po tym terminie rejestracja będzie możliwa   w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali Lodowej przy ul. Park Sportowy 5  w Krynicy-Zdrój, w dniach 10 i 11 września 2010.

Łączna pula nagród - 200 000 złotych

W samym tylko Koral Maratonie na jego uczestników czekają  Fiat 500 i 100 tys. zł. Samochód odbierze zwycięzca Koral Maratonu, który jednocześnie osiągnie wynik poniżej 2:20:00.  Jeśli wynik nie zostanie osiągnięty auto zostanie rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Koral Maraton. Ponadto wśród zawodników, którzy ukończą maraton  rozlosowanych zostanie 20 nagród pieniężnych po 2 000 zł. każda.  Losowanie nagród odbędzie się w niedzielę 12 września na scenie głównej na Deptaku w Krynicy-Zdrój. W pozostałych biegach na zwycięzców czekają wysokie nagrody pieniężne i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs „Najszybsza Rodzina w Polsce"- nagroda 10 000 złotych
Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego to jedna z  największych imprez biegowych w Polsce, w której, ze względu na różnorodność oferowanych biegów,  mogą uczestniczyć całe rodziny. Reprezentację rodzinną stanowią  minimum trzy osoby wyznaczone przez kapitana rodziny zgłoszone do różnych biegów.   Klasyfikowane będą drużyny, w których  przynajmniej jeden biegacz ukończy  Koral Maraton.   Rodzinę należy zgłosić drogą elektroniczną, przesyłając maila z danymi osób składających się na drużynę, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  do 10 września 2010 r.  Najszybsza  rodzina w Polsce otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys złotych.  Szczegółowe zasady konkursu na stronie www.festiwalbiegowy.pl

Nowy program Festiwalu
Sobota - 11 września:                 

  • 3.00   Ultramaraton Festiwalowy - "Bieg 7 dolin" bieg dla najwytrwalszych - 100 km             zamknięcie mety godz. 22.00 (limit czasu 19 h)
  • 13.30  Bieg Muszynianki - Życiowa dycha - Krynica-Zdrój- Muszyna, zamknięcie mety godz. 15.00 (limit czasu 1,5h)
  • 15.00  Bieg na Jaworzynę16.00  Sztafeta maratońska BZ WBK Bardejov-Krynica-Zdrój, 
    zamknięcie mety godz. 21.00 (limit czasu 5h) 19.00  Pasta Party dla maratończyków
  • 20.00  Ceremonia wręczenia nagród- scena na Deptaku w Krynicy-Zdrój

Niedziela - 12 września:             

  • 9.00     Koral Maraton - 42,195 km   Nowy Sącz - Krynica-Zdrój
    zamkniecie mety godz. 15.00 (limit czasu 6h)
  • 9.00     Biegi Deptaka Krynickiego dla dzieci,
  • 10.30   Bieg Deptaka Krynickiego dla kobiet
  • 16.00   Ceremonia wręczenia nagród - scena na Deptaku w Krynicy-Zdrój
{moscomment}