ImageNike+Human Race 2008 NEW!

Zbliża się jedna z największych imprez biegowych w tym sezonie. Przez 3 lata firma Nike wraz z miastem stołecznym Warszawa organizowała Warsaw Run. Tym razem przedsięwzięcie ma wymiar globalny. Bieg odbędzie się jednocześnie w 25 miastach w różnych krajach m.in. w Tajpej, Los Angeles, Meksyku, Madrycie, Stambule. Razem na starcie ma stanąć milion ludzi. Wystartować może każdy kto ukończył 13 lat i dokonał opłaty startowej w wysokości 30 zł. Do 30 sierpnia można zgłaszać się jeszcze w dwóch centrach handlowych Arkadia i Galeria Mokotów w Warszawie.

Start nastąpi w niedzielę (31.08.08) o godz. 17.30 z ulicy Czerniakowskiej. Następnie kolumna pobiegnie obok Łazienek, ul. Marszałkowską, Al. Jerozolimskimi, ul. Ludną, do mety
na ul. Myśliwieckiej.

Limit czasu wynosi aż 2 godziny dlatego praktycznie każdy ma szansę ukończyć zawody zwłaszcza, że wiele osób wystartuje pierwszy raz.

Ponadto na starcie będzie także specjalny sektor dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich - zgłoszenie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na Agrykoli odbędą się również imprezy towarzyszące - wystąpi m.in. Kayah .{moscomment}