ImageRelacja 2007
Relacja 2008

Izabella Moskal: Już 6 czerwca w sobotę, w ramach corocznych spotkań młodzieży chrześcijańskiej na Polach Lednickich, rusza V Jubileuszowy Maraton Lednicki. Głównym organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Biegowe Brylant Kórnik. Już teraz zgłoszonych mamy prawie 100 uczestników, a chętnych przybywa z dnia na dzień. Na maratończyków czeka, jak zawsze, wspaniała towarzyska i niepowtarzalna atmosfera wspólnoty duchowej i sportowej, atrakcyjny jubileuszowy pakiet z koszulką okolicznościową i wyjątkowym Krzyżem Lednickim oraz tysiące modlących się ludzi pod Rybą. 45- kilometrowy bieg ma charakter towarzyskiej pielgrzymki sportowej bez rywalizacji, czego nie spotyka się w większości organizowanych biegów na terenie kraju.


Wszystkie informacje znaleźć można na stronie www.maraton.lednica2000.pl
lub pod numerem tel. 0 501 270 652 oraz adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maratończyk.pl: Zapraszamy do zapoznania się z relacją z poprzednich lat. Maraton Lednicki ma niepowtarzalną atmosferę a kilkunastotysięczne grono kibiców na mecie pod Lednicką Rybą witające zawodników, nie może się z niczym równać. Gorąco polecamy!

 

{moscomment}