IV Biegowy Turniej Rycerski - 31.03.2007 - etap I
 
m-ce imię, nazwisko m-ce/kat czas
1 Robert Zając M-30/1 02:19,0
2 Leszek Zając M-20/1 02:45,3
3 Janusz Kaczuga M-40/1 02:49,0
4 Marek Henczka M-50/1 02:54,8
5 Mirosław Kaczuga M-40/2 02:55,0
6 Adam Wałowski M-20/2 02:56,0
7 Dawid Gut M-20/3 02:56,1
8 Jakub Figiel M-20/4 02:58,0
9 Edward Baczewski M-40/3 02:58,8
10 Marek Rzeczkowski M-20/5 02:59,1
11 Jarosław Zaczyk M-20/6 02:59,5
12 Mariusz Ślepokurza M-16/1 03:01,0
13 Jakub Pawiłość M-16/2 03:02,0
14 Piotr Rapa M-20/7 03:03,1
15 Krzysztof Barcikowski M-20/8 03:05,0
16 Tomasz Łuczak M-20/9 03:05,1
17 Michał Rais M-20/10 03:05,2
18 Radosław Bołtuć M-20/11 03:05,3
19 Jacek Kowalczyk M-30/2 03:06,0
20 Paweł Kubiszyn M-20/12 03:07,0
21 Przemysław Kapała M-20/13 03:08,5
22 Krzysztof Juszczak M-16/3 03:09,1
23 Katarzyna Dryja K-30/1 03:10,0
24 Kazimierz Kaczuga M-50/2 03:10,0
25 Sonia Dolecka K-30/2 03:11,0
26 Monika Borek M-20/14 03:12,0
27 Marek Rybczyński M-20/15 03:12,4
28 Igor Szulakowski M-20/16 03:12,5
29 Aleksandra Cieszkowska K-30/3 03:13,0
30 Maciej Wrzesiński M-20/17 03:13,0
31 Małgorzata Turkiewicz K-30/4 03:14,0
32 Adam Noszczyk M-20/18 03:14,0
33 Artur Tyborski M-40/4 03:14,0
34 Natalia Stankiewicz K-16/1 03:15,0
35 Karol Rynia M-16/4 03:15,4
36 Angelika Zadworna K-16/2 03:15,6
37 Łukasz Utzig M-20/19 03:15,6
38 Ewelina Chrostowska K-30/5 03:16,0
39 Michał Ciecieląg M-16/5 03:17,0
40 Andrzej Kluba M-50/3 03:17,0
41 Janusz Cugier M-20/20 03:17,4
42 Mateusz Dudka M-16/6 03:18,0
43 Maciek Tylek M-16/7 03:18,1
44 Wojciech Wieczorek M-16/8 03:19,0
45 Krzysztof Figiel M-50/4 03:19,0
46 Paweł Polański M-16/9 03:19,8
47 Urszula Jałocha K-30/6 03:21,0
48 Joanna Piątek K-16/3 03:21,2
49 Paweł Grzesiak M-16/10 03:21,4
50 Joanna Gidzińska K-30/7 03:22,0
51 Weronika Lewandowska K-30/8 03:23,0
52 Ola Sieradzka K-16/4 03:23,0
53 Natalia Urbacka K-31/1 03:23,2
54 Michał Świątkowski M-20/21 03:23,8
55 Rafał Paluszek M-16/11 03:24,0
56 Paweł Śmiałek M-16/12 03:25,0
57 Andrzej Musiał M-50/5 03:25,4
58 Bogusław Tajduś M-40/5 03:26,0
59 Michał Banaś M-16/13 03:26,0
60 Wojtek Wiśniewski M-16/14 03:26,0
61 Macin Tabosrki M-20/22 03:26,4
62 Michał Łukaszewicz M-16/15 03:26,7
63 Łukasz Niebieszczański M-20/23 03:26,9
64 Józef Mosio M-50/6 03:27,0
65 Magdalena Stuchły K-30/9 03:27,2
66 Jarosław Słomowicz M-30/3 03:28,5
67 Anna Wasicka K-16/5 03:29,0
68 Adam Płusa M-20/24 03:29,7
69 Iwona Nawrocka K-30/10 03:30,0
70 Tomek Wiśniewski M-16/16 03:30,0
71 Roksana Mazurkiewicz K-16/6 03:31,6
72 Martyna Gwiazda K-16/7 03:31,9
73 Robert Wolniewicz M-20/25 03:32,1
74 Rafał Spadło M-16/17 03:32,2
75 Daniel Mały M-16/18 03:32,9
76 Karol Styczyński M-16/19 03:34,0
77 Monika Staszak K-30/11 03:34,2
78 Jerzy Speil M-50/7 03:35,0
79 Aleksandra Tylek K-30/12 03:35,1
80 Daria Górecka K-30/13 03:37,0
81 Karolina Szczur K-30/14 03:38,3
82 Mateusz Marchewka M-20/26 03:39,0
83 Krzysztof Zimnocha M-20/27 03:39,0
84 Suzana Jarosz K-16/8 03:43,0
85 Kazimierz Nosal M-50/7 03:46,0
86 Józef Jagodziński M-60/1 03:46,0
87 Ewa Siarka K-31/2 03:46,2
88 Renata Baczewska K-31/3 03:46,8
89 Piotr Konieczyński M-16/20 03:47,0
90 Andrzej Wawrzyniak M-50/8 03:49,0
91 Halina Sz-Radzikowska K-30/15 03:49,6
92 Tomasz Warchoł M-20/28 03:49,7
93 Sylwia Plinta K-30/16 03:50,0
94 Eugeniusz Marcinowski VIP/1 03:50,0
95 Klaudia Jarosz K-16/9 03:51,0
96 Mateusz Rogalski M-16/21 03:51,0
97 Łukasz Kozłowski M-16/22 03:52,0
98 Kazimierz Sawko M-50/9 03:54,0
99 Stanisław Raducki M-60/2 03:56,7
100 Zbigniew Dera M-50/10 03:57,0
101 Agnieszka Malinowska K-30/17 03:57,3
102 Mikołaj Witczak M-70/1 03:58,0
103 Henryk Fortoński Niep./1 03:58,0
104 Dariusz Zaczyk M-16/23 03:59,0
105 Krzysztof Marciniak M-40/6 04:02,1
106 Natalia Kaczuga K-16/10 04:04,0
107 Amadeusz Mikołajczyk M-20/29 04:04,0
108 Katarzyna Chomiak K-31/4 04:07,0
109 Katarzyna Behrendt K-30/18 04:07,1
110 Daniel Gardut M-16/24 04:08,0
111 Paweł Michalski M-16/25 04:10,0
112 Marcelina Chuma K-30/19 04:10,2
113 Dawid Feliniak M-20/30 04:15,0
114 Czesław Marciak M-70/2 04:16,0
115 Michał Kaczuga M-16/26 04:24,0
116 Adam Kruk M-16/27 04:29,0
117 Barbara Figiel K-41/1 04:30,0
118 Mateusz Śnieżko M-16/28 04:33,0
119 Wojciech Onoszko M-60/3 04:34,0
120 Magda Kaczuga K-16/11 04:44,0
121 Paweł Smoleń M-16/29 04:52,0
122 Barbara Nazarko K-41/2 04:53,0
123 Paulina Berg K-30/20 05:07,0
124 Arkadiusz Gardat M-16/30 05:26,0
125 Eulalia Dachowska-Speil K-41/3 05:49,0
126 Włodzimierz Stefanow M-70/3 05:57,0
127 Oskar Starzyk M-16/31 06:15,0
128 Tadeusz Borowski M-70/4 06:28,0
129 Aleksandra Rogala K-1612 07:13,0